O mnie – Czyli o Rock n Rollowym Autyzm Tacie

Od stycznia 2005 roku mieszkam w Wielkiej Brytanii  i jestem ojcem autystycznego Maksa i neurotypowej Livii. Ukończyłem pedagogikę wczesnoszkolną  i przedszkolną w Edinburgh College. Jestem Laureatem nagrody Studenta Roku oraz Nagrody Uznania jako student Edinburgh College. Doceniło mnie także szkockie SQA wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia wśród studentów w całej Szkocji.

Bloger, raczkujący Youtuber, budujący zrozumienie wokół autyzmu. Na co dzień pracuje z niepełnosprawnymi  oraz z ojcami w organizacji pozarządowej. Autor świetnej książki Słowo na A

Prywatnie miłośnik ciężkiego grania, tatuaży i życia pełną piersią. Grałem w wielu bluesowych i rockowych kapelach w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Zostałem wychowany przez niesłyszących rodziców od dziecka w świecie który był inny niż ten rówieśników.

Nie zamykam się na żaden temat: Parenting, ojcostwo z nieco innej perspektywy, podróże, życiowe rozkminki z dużą dozą rock n rolla.

Wrażliwy facet , za każdym razem płacze gdy oglądam Króla Lwa. Ktoś kto swoją postawą pokazuje że możesz osiągnąć wszystko i nieważne skąd startujesz. Ojciec  i Rock n Rollowiec Pełną Gębą. Nie ma że boli.

Rock n Rollowy Autyzm Tata

AVE

 

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zapisz się aby otrzymać wiecej informacji o książce

Proszę wyślij mi informacje jak kupić książkę.

FreshMail.pl