O mnie – Czyli o Rock n Rollowym Autyzm Tacie

Kim byłem?

Chłopakiem który nie odnalazł się w polskim systemie edukacji, wyrzucony z wielu szkół, niepasującym do ram marzycielem, zbuntowanym nastolatkiem który uciekł z domu i znalazł ukojenie w używkach. W wieku lat siedemnastu sięgnął kolokwialnego dna. Zamknięty na detoksie w neuropsychiatryku, następnie wywieziony do Ośrodka Leczenia Uzależnień MONAR. Zamknięty i ubezwłasnowolniony. Przeszłość

Kim jestem?

Od 2005 roku mieszkający w Wielkiej Brytanii ojciec autystycznego Maksa i neurotypowej Livii. Ukończył pedagogikę wczesnoszkolną  i przedszkolną w Edinburgh College. Laureat nagrody Studenta Roku oraz Nagrody Uznania jako student Edinburgh College. Doceniony także przez szkockie SQA wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia wśród studentów w całej Szkocji.

Bloger, raczkujący Youtuber budujący zrozumienie wokół autyzmu. Na codzień pracuje z niepełnosprawnymi oraz z ojcami w organizacji pozarządowej w Edinburgh. Dad’s Worker – to brzmi dumnie. Pomaga ojcom zbudować lepsze relacje. Kto nie chciałby być jeszcze lepszym tatą?

Prywatnie miłośnik ciężkiego grania, tatuaży i życia pełną piersią. Grał w wielu bluesowych i rockowych kapelach w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Wychowany przez niesłyszących rodziców od dziecka w świecie który był inny niż ten rówieśników.

Nikodem nie zamyka się na żaden temat: Co-Parenting,  Ojcostwo z nieco innej perspektywy, motywacja, podróże, życiowe rozkminki z dużą dozą rock n rolla.

Wrażliwy facet za każdym razem płacze gdy ogląda Króla Lwa. Ktoś kto swoją postawą pokazuje że możesz osiągnąć wszystko i nieważne skąd startujesz. Ex partner i Ojciec Pełną Gębą.

 

 

 

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.