Ostatnio powróciłem do aktywnego wypoczynku. To pomaga mi się zrelaksować, wyciszyć. Po burzliwym początku roku, czas na stabilizacje. Na wyciszenie się, po to by na jesieni ruszyć ostro do przodu. Mam w planach do końca roku skończyć książę, przetłumaczyć Słowo na A na język angielski. Potem to wydać. Ruszyć z video i współpracami które się pojawiają. Idzie nowe. 

Nie chcę zamykać się w pisaniu o autyźmie tylko, to byłoby zapewne bardzo depresyjne. Żyje pełną piersią i tego będę się trzymał. Chciałem pokazać Wam niektóre miejsca, gdzie oczyszczam głowę i wyciszam swoje serce. Godzina, a czasem nawet mniej, wsiadam w auto i jestem w miejscach które zapierają dech w piersiach.

St Abbs.

Małe, malownicze, rybackie miasteczko którego okolice sprawią że zabraknie ci tchu. Piękne malownicze klify oraz niesamowita podwodna sceneria. Miejsce popularne wśród nurków i turystów. Przepiękne malownicze szklaki do pieszych, jak i rowerowych wycieczek. Dla mnie, miejsce które sprawia że czas się zatrzymuje. Wyciszam się i biorę głęboki oddech. W czasie przecierania szlaku udało mi się zobaczyć delfiny, krówki, owieczki a co najważniejsze poczuć się połączony z naturą.

Zapraszam do galerii.

Kolejne miejsce, nieco innego pokroju to trasa w okolicy małego miasteczka Dollar, usytuowanego przy wzgórzach o nazwie Ochill Hills. Malownicza sceneria z piękną trasą pośród lasów, wzdłuż potoku. Na tej trasie możemy natknąć się na piękne wodospady, liczne przesmyki oraz mostki. Na początku trasa jest niemal całkowicie osłonięta gęstymi drzewami i zaroślami.  Ten klimat przenosi nas do średniowiecznej Szkocji, mogłem sobie wyobrazić mglistą i wilgotną Szkocje o poranku, a z nimi przedzierających się przez te trasy z miasta do miasta potomków Williama Wallace’a. Wychodząc poza gęstwinę moim oczom ukazał się zamek, a jeszcze wyżej szczyty okolicznych wzgórz. Piękne okoliczności przyrody.

 

Zapraszam do galerii z okolic miasteczka Dollar 

Kolejne miejsce które chciałbym Wam przedstawić to malownicza wioska Falkland w rejonie Fife.  Niecałe 70km na północ od Edynburga. Wioska leży u stóp wzgórza które rozpoczyna wspaniały pieszy szlak Lomond Hills Regional Park, (Park Regionalny Wzgórz Lomond). Pierwsza część wiedzie przez las, potem oczom ukazuje się wzgórze Lomond, ale o tym w następnym wpisie.

I jak się wam podobają galerie ?

Zajebiście było!

AVE

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.