Witajcie. Niedawno wpadliśmy na pomysł by rozpocząć serie Alfabet Autyzmu. Rock Daddy czyli ja we własnej osobie będzie w niej opowiadał od A do Zet o słowach które charakteryzują nasz autyzm. Przegadam z wami krok po kroku cały alfabet. Po co? Bo uważam, że to dobry sposób na uświadamianie społeczeństwa w tym temacie.

Alfabet autyzmu będzie pojawiał się cyklicznie, co około 8-10 dni. Na tą chwilę mamy już nagrane kilka odcinków. Pojawiają się w nim moje dzieci, przypadkowo, często kradnąc całe show swoim urokiem i humorem. Dzięki temu mimo że niejednokrotnie będę mówił  o poważnych sprawach, na waszych mordeczkach pozostanie szeroki uśmiech. Nie ukrywam że mój czas jest bardzo ograniczony, życie się toczy, a dzieciaki są u mnie pół miesiąca. Tak więc nie ma co się spinać, często wchodzą w kadr i nie mam zamiaru tego ukrywać.  Wychodzi to czasem lepiej, czasem gorzej jeśli chodzi o jakość nagrania. Zaczynam jakoś, z czasem przyjdzie jakość.

 

Zaczynamy prosto z mostu. A jak Akceptacja.

 

Długo zastanawiałem się czy moja litera „A” powinna być Autyzmem czy Akceptacją. Wygrało znaczenie samych słów. Autyzm to szerokie pojecie, jak sami się przekonacie – ile liter w alfabecie tyle znaczeń i odcieni ono posiada. Akceptacja za to jest kluczową częścią wielu aspektów Autyzmu.

Zapraszam do oglądania, subskrypcji kanału no i dzielenia się ze światem moimi przemyśleniami.

 

 

Wykorzystujemy pliki cookies. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.